734 57 37 37

NEW – THERM® SYSTEM

new_therm_web1.jpg, 19kB

Jsme autorizovaný obchodní a technický zástupce

NOVINKA 2013 - REVOLUCE V ZATEPLENÍ

Výhody tohoto systému spočívají především ve vynikajících tepelně izolačních vlastnostech ve srovnání s běžnými izolanty. Při porovnání tloušťky izolantu s polystyrénem o 50% a při porovnání s minerální vatou o 60%. Součinitel tepelné vodivosti l= 0, 022.

Systém NEW-THERM dovede propouštět vodní páru, čímž zajišťuje dýchání izolovaného objektu. Difuze celého systému µ ≤ 20. V zateplené konstrukci nedochází ke kondenzaci vodních par (bilance zkondenzované a vypařené vlhkosti dle ČSN-EN-ISO-13788). Systémové polyuretanové desky nepřijímají vodu. Lepicí a stěrkový tmel je speciálně upraven na bázi polyuretanu tak, aby zajistil prodyšnost celého systému. Systém NEW-THERM celkově vykazuje vyšší odolnost vůči mechanickému poškození. Materiál je samozhášivý polyuretanový izolant. Při použití systému NEW - THERM nedochází díky menší tloušťce izolantu k zásadní změně vzhledu budovy. Polyuretanové desky jsou zdravotně nezávadné, nevylučují žádné škodliviny a dají se použít i do prostoru s potravinami (desky nejsou napadány plísněmi a trvale odolávají hnilobě). Systém je odolný vůči hlodavcům a ptákům díky struktuře termo izolačních desek. Systémové omítky NOVALITH a ARMASIL pro povrchovou úpravu jsou nedílnou součástí systému NEW-THERM. A to díky vysoké odolnosti vůči povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a prodyšnosti.

  • plně prodyšný systém – zateplení, které dýchá
  • vynikající tepelně izolační vlastnosti
  • poloviční tloušťka celého systému
  • nepřijímá vlhkost
  • samozhášivý
  • odolný vůči hlodavcům a ptákům

prezentace produktu NEW – THERM® SYSTEM (pdf)
kvality produktu NEW – THERM® SYSTEM (pdf)
realizace New-Therm systém

Dotazy prosím směřujte zde:

Vedoucí divize:Bc. Martin Čech
Email:email
GSM:+420 777 828 445

AKTUALITY

17.12.2020

Vysokopevnostní ocelová vlákna XFIBRES®

Jsme výhradní prodejce společnosti Xfibres AG, Švýcarsko. Ocelová vlákna slouží ke zvýšení pevnosti betonů, malt a injektážních malt.

6.4.2014

Jsme certifikovaný partner firmy TopStone

Provádíme pokládku kamínkových povrchů TopStone®

4.1.2014

NEW-THERM SYSTEM® NOVINKA - REVOLUCE V ZATEPLENÍ

PRODYŠNÉ ZATEPLENÍ. Vyniká svými tepelně izolačními vlastnostmi, poloviční tloušťkou celého systému, nepřijímá vlhkost, je paropropustný, samozhášivý a odolný vůči hlodavcům a ptákům. Více informací v sekci Divize - NEW-THERM® SYSTEM

Design & development: www.net-programator.cz
Administrace