734 57 37 37

Reality

Divize REALITY stavební a projekční společnosti EUROprojekt build and technology s. r. o. zahájila činnost na začátku roku 2007 a disponuje kvalitním týmem zkušených odborníků v oboru nemovitostí. Veškeré naše úsilí směřuje k maximální informovanosti a spokojenosti klienta.

Poskytujeme rovněž poradenství při prodeji nemovitostí, na kterých váznou dluhy a exekuce a při financování nákupu nemovitostí.

Samozřejmostí, nejen při úschovách finančních prostředků, je spolupráce s renomovanou advokátní kanceláří Kaleta a partneři v.o.s.

Oproti běžné realitní kanceláři nabízíme zázemí stabilní a prosperující stavební a projekční společnosti se všemi jejími službami a jsme proto schopni uspokojit požadavky i v těchto oblastech. Ať už se jedná o vypracování projektu rekonstrukce, nové výstavby či přímo provedení stavebních prací.

Těšíme se na spolupráci a přáli bychom si, abyste od nás odcházeli s úsměvem a s důvěrou a rádi se vraceli vždy, když budete chtít realizovat své představy o novém bydlení nebo podnikání.

 

http://www.avizo.cz/europrojekt-build-and-technology/


Dotazy prosím směřujte zde:

Vedoucí divize:Alena Velická
Email:email
GSM:+420 739 453 701

AKTUALITY

17.12.2020

Vysokopevnostní ocelová vlákna XFIBRES®

Jsme výhradní prodejce společnosti Xfibres AG, Švýcarsko. Ocelová vlákna slouží ke zvýšení pevnosti betonů, malt a injektážních malt.

6.4.2014

Jsme certifikovaný partner firmy TopStone

Provádíme pokládku kamínkových povrchů TopStone®

4.1.2014

NEW-THERM SYSTEM® NOVINKA - REVOLUCE V ZATEPLENÍ

PRODYŠNÉ ZATEPLENÍ. Vyniká svými tepelně izolačními vlastnostmi, poloviční tloušťkou celého systému, nepřijímá vlhkost, je paropropustný, samozhášivý a odolný vůči hlodavcům a ptákům. Více informací v sekci Divize - NEW-THERM® SYSTEM

Design & development: www.net-programator.cz
Administrace