734 57 37 37

Rekonstrukce bytu, bytového jádra

Každá doba je charakteristická aktuálními technologiemi, životním stylem, ale také módou oděvní a samozřejmě architekturou. Snad každý si umí představit koupelnu a záchod z dob socialistického funkcionalismu. Sociální zařízení panelových domů jsou zářným příkladem.

Není mnoho lidí považujících takovou koupelnu za pohlednou a právě sociální zařízení bývá jednou z nejčastěji rekonstruovaných prostor. Koupelny bývají prostorami nejcitlivějšími - lidé se v nich rádi cítí pohodlně.

Že vy se tak necítíte? Kontaktujte nás a nechejte se překvapit jak vaše koupelna "prokoukne".

Ukázky realizací koupelen naleznete v sekci Reference.

Rekonstrukce bytu

Když už se někdo rozhodne pro rekonstrukci koupelny, tak většinou připojí i rekonstrukci části bytu, Je to samozřejmě velmi výhodné, neboť vše proběhne v rámci jednoho stavebního zásahu (nepořádku). Většinou se jedná o prostory bezprostředně navazující na koupelnu, což bývá v převážné míře kuchyně.

Kromě dílčích rekonstrukcí bytů však provádíme i celkové rekonstrukce bytů (rekonstrukce bytu na klíč). Celková rekonstrukce probíhá na základě projektové dokumentace zpracované naší firmou nebo projektové dokumentace dodané investorem. Při menších a jasně definovaných úpravách lze rekonstrukci realizovat i bez projektové dokumentace. Předmětem celkové rekonstrukce bytu bývají většinou:

  • Kompletní rekonstrukce elektroinstalace
  • Rekonstrukce koupelny a jádra, včetně nových rozvodů vody, kanalizace
  • Nové omítky
  • Nové výplně otvorů
  • Nové nášlapné vrstvy podlahy
  • Realizace nových příček, případě bourání stávajících
  • Bourání nosných stěn nebo otvorů v nosných stěnách na základě statického výpočtu

Dotazy prosím směřujte zde:

Vedoucí divize:Luděk Pařenica
Email:email
GSM:+420 777 781 969

AKTUALITY

17.12.2020

Vysokopevnostní ocelová vlákna XFIBRES®

Jsme výhradní prodejce společnosti Xfibres AG, Švýcarsko. Ocelová vlákna slouží ke zvýšení pevnosti betonů, malt a injektážních malt.

6.4.2014

Jsme certifikovaný partner firmy TopStone

Provádíme pokládku kamínkových povrchů TopStone®

4.1.2014

NEW-THERM SYSTEM® NOVINKA - REVOLUCE V ZATEPLENÍ

PRODYŠNÉ ZATEPLENÍ. Vyniká svými tepelně izolačními vlastnostmi, poloviční tloušťkou celého systému, nepřijímá vlhkost, je paropropustný, samozhášivý a odolný vůči hlodavcům a ptákům. Více informací v sekci Divize - NEW-THERM® SYSTEM

Design & development: www.net-programator.cz
Administrace